top of page

Urodziny na sportowo.

 

 

 

Wiemy, że urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka. Dzięki naszej pomocy może on nabrać specjalnego sportowego charakteru! Zapraszamy do zorganizowania sportowych urodzin Twojego dziecka razem z nami.

Naszą ofertę kierujemy do rodziców, którzy chcą aby tego dnia, ich dziecko poczuło się jak sportowa gwiazda i razem ze swoimi gośćmi świetnie się przy tym bawiło.

Nasza wykwalifikowana kadra dzięki łatwości w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi i swojej wiedzy sportowej zapewni niezapomnianą zabawę w prawdziwie sportowym stylu.

 

Impreza urodzinowa trwa 2 godziny zegarowe a z naszej strony zapewniamy:

  • Zaproszenia w wersji elektronicznej – do samodzielnego wydruku;

  • Przygotowaną część jadalną dla małych gości – Ty decydujesz co je Twoje dziecko i goście ;

  • Gry i zabawy z elementami tenisa, tańca lub piłki nożnej;

  • Konkurencje ruchowe z odrobiną rywalizacji;

  • Dla odważnych rodziców, możliwość zabawy z dziećmi;

  • Kawę dla rodziców lub opiekunów;

  • Dla każdego uczestnika wygrawerowany pamiątkowy medal a dla Jubilata pamiątkowy puchar.

 

Maksymalna ilość osób to 20.

 

Koszt imprezy do 12 osób to 700 zł. Każde dodatkowe dziecko +30 zł.

 

Istnieje możliwość zamówienia nietuzinkowego malowania twarzy dzieciom w cenie 100 zł. Przy minimum 16 osobach na imprezie urodzinowej – malowanie twarzy w cenie.

JAK ZAMÓWIĆ?

 

Na minimum 2 tygodnie przed planowaną przez Ciebie imprezą skontaktuj się z nami poprzez adres e mail: rezerwacje@fabrykatenisa.pl lub telefonicznie: +48 508 007 957.

Powiedz nam na czym Ci zależy, ilu będzie gości i jaki jest dogodny termin dla Ciebie ( sprawdź czy w tym samym czasie inne dziecko z otocznia nie planuje imprezy).

 

Po ustaleniu szczegółów dokonaj wpłaty ustalonej zaliczki a w dniu imprezy baw się dobrze razem z nami i swoją pociechą :)

ZAPRASZAMY :)

 

bottom of page