Urodziny na sportowo.

 

 

 

Wiemy, że urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka. Dzięki naszej pomocy może on nabrać specjalnego sportowego charakteru! Zapraszamy do zorganizowania sportowych urodzin Twojego dziecka razem z nami.

Naszą ofertę kierujemy do rodziców, którzy chcą aby tego dnia, ich dziecko poczuło się jak sportowa gwiazda i razem ze swoimi gośćmi świetnie się przy tym bawiło.

Nasza wykwalifikowana kadra dzięki łatwości w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi i swojej wiedzy sportowej zapewni niezapomnianą zabawę w prawdziwie sportowym stylu.

 

Impreza urodzinowa trwa 2 godziny zegarowe a z naszej strony zapewniamy:

  • Zaproszenia w wersji elektronicznej – do samodzielnego wydruku;

  • Przygotowaną część jadalną dla małych gości – Ty decydujesz co je Twoje dziecko i goście ;

  • Gry i zabawy z elementami tenisa, tańca lub piłki nożnej;

  • Konkurencje ruchowe z odrobiną rywalizacji;

  • Dla odważnych rodziców, możliwość zabawy z dziećmi;

  • Kawę dla rodziców lub opiekunów;

  • Dla każdego uczestnika wygrawerowany pamiątkowy medal a dla Jubilata pamiątkowy puchar.

 

Maksymalna ilość osób to 20.

 

Koszt imprezy do 12 osób to 500 zł. Każde dodatkowe dziecko +30 zł.

 

Istnieje możliwość zamówienia nietuzinkowego malowania twarzy dzieciom w cenie 100 zł. Przy minimum 16 osobach na imprezie urodzinowej – malowanie twarzy w cenie.

JAK ZAMÓWIĆ?

 

Na minimum 2 tygodnie przed planowaną przez Ciebie imprezą skontaktuj się z nami poprzez adres e mail: rezerwacje@fabrykatenisa.pl lub telefonicznie: +48 508 007 957.

Powiedz nam na czym Ci zależy, ilu będzie gości i jaki jest dogodny termin dla Ciebie ( sprawdź czy w tym samym czasie inne dziecko z otocznia nie planuje imprezy).

 

Po ustaleniu szczegółów dokonaj wpłaty ustalonej zaliczki a w dniu imprezy baw się dobrze razem z nami i swoją pociechą :)

ZAPRASZAMY :)