top of page

Szkółki dla dzieci.

Tenisowe przedszkole.

Treningi indywidualne z trenerem.

Zajęcia grupowe dla dorosłych z trenerem.

 

Planujesz zapisać swoje dziecko do szkółki tenisowej? Chcesz nauczyć się grać w tenisa? A może grasz już w tenisa i chcesz poprawić swoje umiejętności?

BARDZO DOBRZE TRAFIŁEŚ, nasza doświadczona i dyspozycyjna kadra trenerska błyskawicznie wprowadzi Cię w świat tenisa. Już po pierwszych lekcjach zauważysz różnicę i postępy jakie poczynisz. Nie czekaj dłużej tylko zacznij GRAĆ!


Szkółki tenisowe dla dzieci i dorosłych prowadzimy w grupach 3– 6 osobowych, 1 lub 2 razy w tygodniu jedną godzinę zegarową. Kursy prowadzone są przez naszą profesjonalną kadrę trenerską zgodnie z najnowszymi technikami nauczania.
 

Zajęcia dla dzieci opierają się na ćwiczeniach sprawnościowych oraz tenisowych. Lekcje poprawiają sprawność fizyczną dzieci, zajęcia z piłką kształtują koordynację ruchową oraz pozytywnie wpływają na koncentrację. Nasi doświadczeni trenerzy poprzez zabawę wprowadzają dzieci w świat tenisa poszerzając ich umiejętności sportowe i uczą kultury fizycznej. Wszystkie ćwiczenia dostosowane są do wieku i umiejętności dzieci.


Przyjmujemy indywidualne i grupowe zgłoszenia do szkółek. Zapisy przyjmujemy telefonicznie bądź mailowo. Zajęcia dla dzieci rozpoczynają się w momencie zebrania grupy i prowadzone są zgodnie z kalendarzem szkolnym. W każdej chwili istnieje możliwość dopisania się do grup już istniejących. Szkółki tenisowe rozliczane są zgodnie z cennikiem i regulaminem szkółek tenisowych.

ZAPRASZAMY :)

bottom of page